Akdeniz’in gözde tatil beldesi olan Side'de hizmet veren Starlight Resort Hotel, denize sıfır konumda, 310.000 m² özel peyzaj alanı üzerine kuruludur. Antalya Side’ye 8 km. ve Antalya Havaalanı’na 79 km. mesafededir.

Starlight Resort Hotel bünyesinde barındırdığı toplamda 4560 kişilik kapasiteli kongre merkezi ve aynı zamanda bu kadar kişinin konaklayabilme olanağına sahip Antalya’daki tek tesistir. Starlight Resort Hotel, organizasyonunuz ne kadar kapsamlı olursa olsun, hizmet verebilecek geniş kullanım alanları ve farklı alternatifler sunabilen mekanları ile toplam 3,025 m2 Ana Salon ve Fuayesi, 900 kişilik Oditoryum ve 24 adet farklı ölçülerde Work Shop salonları ile ulusal ve uluslararası pek çok kongre ve organizasyona ev sahipliği yapmış bir tesistir.

Özenle dizayn edilmiş geniş peyzaj alanlarından oluşan zengin bir bitki çeşitliliğine sahip mükemmel bir botanik bahçesi içerisinde kurulu Starlight Resort Hotel; bölgesinin en yeşil oteli, eşsiz doğa manzarası, yürüyüş yolları, meyve ağaçlarıyla huzurlu bir ortam ile konuklarına verimli toplantılar ve organizasyonların yanında benzersiz bir konforu da sunmaktadır.Starlight Resort Hotel
Kızılağaç Turizm Merkezi, 07600 SİDE - Antalya / TÜRKİYE

Otel için web sitesi için tıklayınız.

KONGREYE KALAN SÜRE
DUYURULAR
  • 'Suya Dair' özgün sloganlarınızı bekliyoruz.Son katılım tarihi 01 Kasım 2019. Katılım için tıklayınız.
  • Su ve Sağlık Kongresi fotoğraflarınızla renkleniyor.Son katılım tarihi 04 Ekim 2019 saat 23:00. Fotoğraflarınızı göndermek için tıklayınız.
  • Kongremizde sunulan 15 bildiri yapılacak değerlendirme sonrasında Science Citation Index Expanded'da indekslenen JOURNAL OF ENVIRONMENTAL PROTECTION AND ECOLOGY (JEPE)'de yayım hakkı kazanacaktır.
  • Kongremizde sunulan 60 bildiri yapılacak değerlendirme sonrasında ulusal ve uluslararası alan indekslerinde dizinlenen TÜRK HİJYEN VE DENEYSEL BİYOLOJİ DERGİSİ'nde yayım hakkı kazanacaktır.
  • Kongremizde sunulan 50 bildiri yapılacak değerlendirme sonrasında ulusal ve uluslararası alan indekslerinde dizinlenen AQUATIC SCIENCES AND ENGINEERING'de yayım hakkı kazanacaktır.
  • Kongremizde sunulan 60 bildiri yapılacak değerlendirme sonrasında ulusal ve uluslararası alan indekslerinde dizinlenen TURKISH JOURNAL OF OCCUPATIONAL / ENVIRONMENTAL MEDICINE AND SAFETY'de yayım hakkı kazanacaktır.
ÖNEMLİ TARİHLER
Son bildiri gönderim tarihi: 30 Ağustos 2019
Erken kayıt son günü: 30 Ağustos 2019
Fotoğraf yarışması son katılım tarihi: 04 Ekim 2019
Fotoğraf yarışması seçici kurulunun toplanması ve sonuçların bildirimi: 11 Ekim 2019
Slogan yarışması son katılım tarihi: 01 Kasım 2019
DESTEKLEYEN KURULUŞLAR